Печка на дрва BLIST Оган ЛМ
   Печка на дрва BLIST Оган ЛМ

   Печка на дрва BLIST Оган ЛМ

   Напиши рецензија (0)
   15.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Челична врата и плотна од високо квалитетен челик

   Моќност: 8-9KW

   Нето тежина: 58kg

   Димензии: 450х490х930mm

   Kвадратура на загревање: 40-45m2

   Бакелитна рачка

   Простор за складирање на дрва во долниот дел од печката

   Стакло на ложиште

   Гусана горна плоча

   Двоен лим на страниците со воздушна комора за заштита на деца и предмети од горење на допир

   Димензија на издувна цевка: 120mm

   Терцијална регулација на издувни гасови


   | БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ДО ВАШАТА ЛОКАЦИЈА |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   2101
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Печка на дрва BLIST Оган ЛМ

   7 други производи во иста категорија:

   Печка на дрва BLIST Оган ЛМ

   15.390 ден.
   со ДДВ