Печка на дрва со рерна BLIST БРМ
   Печка на дрва со рерна BLIST БРМ
   Печка на дрва со рерна BLIST БРМ

   Печка на дрва со рерна BLIST БРМ

   Напиши рецензија (0)
   28.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   5Челична врата и плотна од високо квалитетен челик

   Моќност: 12-14KW

   Нето тежина: 124kg

   Димензии: 560x580x1060mm

   Kвадратура на загревање: 60-80m2

   Бакелитна рачка

   Простор за складирање на дрва во долниот дел од печката

   Стакло на ложиште

   Гусана горна плоча

   Рерна со стакло на вратата и термометар

   Димензии на рерната: 420x360x230mm

   Екстра големо ложиште

   Двоен лим на страниците со воздушна комора за заштита на деца и предмети од горење на допир

   Димензија на издувна цевка: 120mm

   Примарна регулација на влезни гасови за подобро СОГОРУВАЊЕ

   Терцијална регулација на издувни гасови


   | БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ДО ВАШАТА ЛОКАЦИЈА |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   11831
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Печка на дрва со рерна BLIST БРМ

   1 друг производ во иста категорија:

   Печка на дрва со рерна BLIST БРМ

   28.990 ден.
   со ДДВ