• Ново
  Печка за централно греење BLIST ROMA E БЕЖ
  Печка за централно греење BLIST ROMA E БЕЖ

  Печка за централно греење BLIST ROMA E БЕЖ

  Напиши рецензија (0)
  31.990 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Максимална моќност: 20-22kW

  Моќност при загревање на вода:15-17 KW

  Капацитет на котелот за вода: 22l

  Дијаметар на излезот на оџакот: 12 cm

  Челична плотна и врата

  Димензија на издувна цевка: 120mm

  Простор за складирање на дрва

  Димензии на печка: 485x455x1070mm

  Димензија на ложиште:310x300x530 mm

  Нето тежина: 90 kg

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Максимална моќност: 20-22kW

  Моќност при загревање на вода:15-17 KW

  Капацитет на котелот за вода: 22l

  Дијаметар на излезот на оџакот: 12 cm

  Челична плотна и врата

  Димензија на издувна цевка: 120mm

  Простор за складирање на дрва

  Димензии на печка: 485x455x1070mm

  Димензија на ложиште:310x300x530 mm

  Нето тежина: 90 kg

  802980
  9 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Печка за централно греење BLIST ROMA E БЕЖ

  14 други производи во иста категорија:

  Печка за централно греење BLIST ROMA E БЕЖ

  31.990 ден.
  со ДДВ