• Ново
  Печка за централно греење BLIST MILANO E (BRM) СИВ
  Печка за централно греење BLIST MILANO E (BRM) СИВ
  Печка за централно греење BLIST MILANO E (BRM) СИВ

  Печка за централно греење BLIST MILANO E (BRM) СИВ

  Напиши рецензија (0)
  46.990 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Максимална моќност: 22-24 kW

  Моќност при загревање на вода: 16-18 KW

  Стакло отпорно на топлина до 750 °C

  Дијаметар на излезот на оџакот: 12 cm

  Димензии на печка: 580x560x1060 mm

  Димензии на ложиште: 380x430x340 mm

  Димензии на рерна: 430x230x300 mm

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  802067
  1 производ

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Печка за централно греење BLIST MILANO E (BRM) СИВ

  14 други производи во иста категорија:

  Печка за централно греење BLIST MILANO E (BRM) СИВ

  46.990 ден.
  со ДДВ