• Ново
  Печка на дрва BLIST B10 EKO со купола
  Печка на дрва BLIST B10 EKO со купола
  Печка на дрва BLIST B10 EKO со купола

  Печка на дрва BLIST B10 EKO со купола

  Напиши рецензија (0)
  12.490 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Моќност: 7-9 kW

  Димензија на димен отвор: 120 mm

  Површина на загревање: 40-45 m2

  Челична плотна и врата на ложиште

  Стакло на вратата од ложиштето

  Простор за складирање на дрва

  Димензии: 465 x 390 x 970 mm

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Моќност: 7-9 kW

  Димензија на димен отвор: 120 mm

  Површина на загревање: 40-45 m2

  Челична плотна и врата на ложиште

  Стакло на вратата од ложиштето

  Простор за складирање на дрва во долниот дел од печката

  Тежина: 41 kg

  Димензии: 465 x 390 x 970 mm

  Димензии на ложиште: 380 x 250 x 350 mm

  20193
  20 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Печка на дрва BLIST B10 EKO со купола

  13 други производи во иста категорија:

  Печка на дрва BLIST B10 EKO со купола

  12.490 ден.
  со ДДВ