• Ново
  Xiaomi Air Purifier 4 Elite- Прочистувач на воздух
  Xiaomi Air Purifier 4 Elite- Прочистувач на воздух

  Xiaomi Air Purifier 4 Elite- Прочистувач на воздух

  Напиши рецензија (0)
  29.990 ден.
  31.999 ден.
  Заштеди 2.009 ден.
  со ДДВ
  Распродадено

  Ефективно покрива површина до 125m² | Испорака од магацин во Македонија | 1 година гаранција!

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Smart Air Purifier Elite EU

  Gross weight - 9.00 kg

  Net weight - 6.50 kg

  Other features - Three-in-one filtration; Comprehensive monitoring of air quality; Non-luminous and near silence; Smart Control

  Suitable for rooms up to - 125 m²

  Dimensions 

  Depth - 31 cm

  Height - 73 cm

  Width - 31 cm

  Xiaomi
  BHR6359EU

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Xiaomi Air Purifier 4 Elite- Прочистувач на воздух

  16 други производи во иста категорија:

  Xiaomi Air Purifier 4 Elite- Прочистувач на воздух

  29.990 ден.
  31.999 ден.
  Заштеди 2.009 ден.
  со ДДВ