Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 COMPACT, BHR5861GL
   Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 COMPACT, BHR5861GL
   Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 COMPACT, BHR5861GL
   Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 COMPACT, BHR5861GL

   Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 COMPACT, BHR5861GL

   Напиши рецензија (0)
   1.940 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Specifications

   Product name

   Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact Filter

   Product dimensions

   Φ175 × H171mm

   Product net weight

   Approx. 0.4kg

   Product colour

   White

   Compatible devices

   Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact

   Package contents

   Filter x1

   User manual x1

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   09647
   5 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 COMPACT, BHR5861GL

   16 други производи во иста категорија:

   Филтер MI AIR PURIFIER XIAOMI 4 COMPACT, BHR5861GL

   1.940 ден.
   со ДДВ