• Ново
  Xiaomi Air Purifier 4 PRO - Прочистувач на воздух
  Xiaomi Air Purifier 4 PRO - Прочистувач на воздух
  Xiaomi Air Purifier 4 PRO - Прочистувач на воздух

  Xiaomi Air Purifier 4 PRO - Прочистувач на воздух

  Напиши рецензија (0)
  20.580 ден.
  со ДДВ
  Распродадено

  Ефективно покрива површина од 35-60m² | Испорака од магацин во Македонија | 1 година гаранција!

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Model: AC-M15-SC

  Particle's Clean Air Delivery Rate (CADR Particle): 500m³/h

  Net Weight: Approx. 6.8 kg

  Item Dimensions: 275×275×680 mm

  Noise Level: ≤65dB(A)

  Effective coverage area: 35-60㎡

  Package contents:

  Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro x1

  Filter x1

  User manual x1

  Power cable x1

  Xiaomi
  BHR5056EU/ 09548

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Xiaomi Air Purifier 4 PRO - Прочистувач на воздух

  16 други производи во иста категорија:

  Xiaomi Air Purifier 4 PRO - Прочистувач на воздух

  20.580 ден.
  со ДДВ