Tesla прочистувач на воздух Air3
   Tesla прочистувач на воздух Air3
   Tesla прочистувач на воздух Air3
   Tesla прочистувач на воздух Air3
   Tesla прочистувач на воздух Air3

   Tesla прочистувач на воздух Air3

   Напиши рецензија (0)
   7.289 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Tesla прочистувач на воздух Air3 до 22м2

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Големина на просторија 22m2

   Ниво на звук 52dB

   Сензори Да

   On/off timer Да

   Индикатор за замена на филтер Да

   Тип на филери HEPA + activated carbon

   Wi-Fi конекција Да

   TESLAAIR3
   45 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Tesla прочистувач на воздух Air3

   16 други производи во иста категорија:

   Tesla прочистувач на воздух Air3

   7.289 ден.
   со ДДВ