Електрични бокали

Поткатегории

Активни филтери

Xiaomi Ketler PRO, Smart Digital display

Цена 3 540 ден
10 На залиха

Брзо загревање

Изработено од нерѓосувачки челик (одвнатре) и пластика (однадвор).

Двојната изолација недозволува загревање на куќиштето.

Капацитет: 1.5Л

Моќност од 1800W

Номинален напон: 220V

Тежина: 1.1кг

Димензии: 216мм х 152мм х 252мм

Гаранција: 1 година

Електричен бокал од нерѓосувачки челик GREE

Цена 1 990 ден
10 На залиха

GREE електричниот бокал не само што има модерен и шарен изглед, има и повеќекратнс заштитна функција. Со безбедносната функција од сушење и дизајн за ефикасно акумулирање на топлината, овој бокал е безбеден и издржлив, што е и ваш приоритет. Достапен во жолта, сина и портокалова боја | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

Производот е додаен за споредба.