• Ново
  Работен стол Jazz
  Работен стол Jazz
  Работен стол Jazz
  Работен стол Jazz
  Работен стол Jazz
  Работен стол Jazz
  Работен стол Jazz

  Работен стол Jazz

  Напиши рецензија (0)
  9.890 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Работен стол Jazz

  боја: црна 

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Jazz е ергономски стол изработен од комбинација на ткаенина и мрежа.

  • Цврста метална основа со хромирана завршница.
  • Амортизер за непречено  прилагодување на висината.
  • Синхрон механизам со заклучување во три позиции.
  • Механизам против удар што го спречува наглото ослободување од заклучената положба.
  • Ергономски потпирач за грб, совршено прицврстен на грбот.
  • Потпирач за рака - изработен од мрежа во црна боја и прилагодливи во висина.
  • Широк потпирач за глава - прилагодлив по висина и агол, тапациран во црна мрежа.
  • Дозволено оптоварување до 120 kg.
  Jazz
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Работен стол Jazz

  16 други производи во иста категорија:

  Работен стол Jazz

  9.890 ден.
  со ДДВ