• Ново
  Клуб маса Луна - бела
  Клуб маса Луна - бела
  Клуб маса Луна - бела

  Клуб маса Луна - бела

  Напиши рецензија (0)
  2.399 ден.
  4.790 ден.
  Заштеди 2.391 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Димензии: 105x50x42cm

  Материјал: Иверица 1ва класа

  Метална конструкција

  ПВЦ кант трака 0.8mm

  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Димензии: 105x50x42cm

  Материјал: Иверица 1ва класа

  Метална конструкција

  ПВЦ кант трака 0.8mm

  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

  22-03-01
  7 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Клуб маса Луна - бела

  16 други производи во иста категорија:

  Клуб маса Луна - бела

  2.399 ден.
  4.790 ден.
  Заштеди 2.391 ден.
  со ДДВ