• Ново
  Биро со метална конструкција Бостон - антрацит
  Биро со метална конструкција Бостон - антрацит
  Биро со метална конструкција Бостон - антрацит
  Биро со метална конструкција Бостон - антрацит
  Биро со метална конструкција Бостон - антрацит
  Биро со метална конструкција Бостон - антрацит

  Биро со метална конструкција Бостон - антрацит

  Напиши рецензија (0)
  2.199 ден.
  3.690 ден.
  Заштеди 1.491 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Димензии: 60x90cm

  Висина: 75cm

  Боја: Антрацит

  Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили.

  Горната плоча е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Димензии: 60x90cm

  Висина: 75cm

  Боја: Антрацит

  Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили.

  Горната плоча е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  20-01-08
  49 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Биро со метална конструкција Бостон - антрацит

  16 други производи во иста категорија:

  Биро со метална конструкција Бостон - антрацит

  2.199 ден.
  3.690 ден.
  Заштеди 1.491 ден.
  со ДДВ