LAICA VT32050 апарат за вакумирање
   LAICA VT32050 апарат за вакумирање
   LAICA VT32050 апарат за вакумирање
   LAICA VT32050 апарат за вакумирање
   LAICA VT32050 апарат за вакумирање
   LAICA VT32050 апарат за вакумирање

   LAICA VT32050 апарат за вакумирање

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии 12,5 x 37,3 x 6 cm

   Тежина 1,02 кг

   Пакувањето содржи:

   1 апарат за вакумирање, 

   1 вакуумска ролна (25x600cm), 

   1 секач, 

   1 упатство за употреба

   Гаранција: 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ќеси и ролни: Шифри VT3500, VT3501, VT3503, VT3504, VT3510, VT3505, VT3508, VT3509, VT3514.

   Максимален вакум притисок – 0,6 бари

   Достапни функции

   100% автоматска, делумна вакумска функција, функција само за лепење.

   Максимална ширина на ролна 30 см

   Моќност AC 220-240V 50H – 90W

   VT32050
   20 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LAICA VT32050 апарат за вакумирање

   16 други производи во иста категорија:

   LAICA VT32050 апарат за вакумирање

   3.999 ден.
   со ДДВ