Други кујнски апарати

Поткатегории

Активни филтери

VIVAX HOME вградна рерна +...
-2 891 ден
  • Распродажба!
  • -2 891 ден
  • Ново
  • Пакет

VIVAX HOME вградна рерна + вградна керамичка...

Редовна цена 23 479 ден Цена 20 588 ден
20 На залиха

Акција VIVAX HOME вградна керамичка плотна BH-04TVC + VIVAX HOME BO-624MH G вградна рерна + ГРАТИС Аспиратор Vivax CHO-60PM075A B

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ЈАЈЦА CAMRY CR 4482

Редовна цена 1 349 ден Цена 1 079 ден
Распродадено

Капацитет до: 7 јајца

Автоматско исклучување со звучен сигнал

Приготвување: меко

средно

тврдо

Мерна чаша со игла за пункција

Максимална моќност: 450 W

Моќност: 350 W

Фритеза на топол воздух GORENJE AF1700DB

Редовна цена 11 490 ден Цена 7 490 ден
8 На залиха

Моќност на грејачот: 1.700 W

Голем XXL отстранлив сад: 5 l

Нелеплива подлога

Број на програми: 8

Контрола на допир

Автоматско исклучување

Температура: 80 – 200°C

Прегледен ЛЕД дисплеј

Апарат за мелење кафе и зачини SEVERIN KM 3879

Редовна цена 1 799 ден Цена 1 359 ден
5 На залиха

Моќност: 110W

Капацитет на садот: 50g

Диск мелница од нерѓосувачки челик

Куќиште: Нерѓосувачки челик

Прилагодливо ниво на мелење

Работи само со прицврстениот капак

Можност за мелења на: Кафе,

семиња, јаткасти плодови

Електрична плотна раклет SEVERIN RG 2371

Редовна цена 5 119 ден Цена 4 189 ден
5 На залиха

Mоќност: 1400 W

Број на програми: 1

Број на области за скара: 2

Вклучува 8 раклетни тави

Површина за скара: 46 cm × 23 cm

Регулација на температурата

Материјал: леано железо, камен

Производот е додаен за споредба.