LAICA VT3510 ролни за вакумирање 25 x 30cm ( 50 pcs)
   LAICA VT3510 ролни за вакумирање 25 x 30cm ( 50 pcs)

   LAICA VT3510 ролни за вакумирање 25 x 30cm ( 50 pcs)

   Напиши рецензија (0)
   999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Свежа храна до 5 пати подолго

   - Избегнувате оштетување на замрзнувачот

   - Ги елиминира мирисите од фрижидерот

   - Го намалува отпадот

   - Специјално за храна

   - Не содржи Бисфенол А

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Пакувањето содржи 50 парчиња

   VT3510
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LAICA VT3510 ролни за вакумирање 25 x 30cm ( 50 pcs)

   16 други производи во иста категорија:

   LAICA VT3510 ролни за вакумирање 25 x 30cm ( 50 pcs)

   999 ден.
   со ДДВ