LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање
   LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање
   LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање
   LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање
   LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање
   LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање

   LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање

   Напиши рецензија (0)
   8.999 ден.
   9.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ја одржува храната свежа до 8 пати подолго во споредба со обичните методи на складирање. Заштедете пари со купување храна и правилно складирање. Спречете го расипувањето и намалете го отпадот од храна. Кажете им збогум на неуредните и неорганизирани фрижидери и замрзнувачи и заштедете простор во вашиот фрижидер.

   Димензии: 40 x 16.5 x 11.5 cm

   Тежина: 1.75 kg

   Гаранција: 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Машината за вакумирање со правосмукалка нуди 100% автоматско работење, делумна вакумска функција, пулсен рачен вакуум, обезбедувајќи се-во-едно решение за вашите потреби за вакумско запечатување. Машината за запечатување со правосмукалка е исто така дизајнирана да работи беспрекорно со канистри, нудејќи дополнителна опција за складирање и продолжување на рокот на траење на вашата омилена храна, што го прави задолжително за секоја кујна.

   Машината за вакумирање е дизајнирана со две поставки за запечатување, стандардни и силни, обезбедувајќи добро запечатување за различни видови храна, одржувајќи ги свежи и добро сочувани подолго време.

   Машината за вакумско запечатување VT3119 има удобна рачка за заклучување, што овозможува лесно и безбедно затворање за време на процесот на вакумско запечатување, што ја прави сигурна и основна кујнска алатка.

   Опремен со отстранлив и перен послужавник за течност, оваа машина за запечатување со правосмукалка обезбедува едноставно и без мака чистење, одржувајќи оптимална хигиена и перформанси во секое време.

   Пакувањето содржи:

   1 машина за вакумирање, 

   1 ролна кеси, 

   1 црево за канистер, 

   1 сечач и 

   1 упатство за користење.

   Достапни функции

   100% автоматски, дополнителна вакум функција 

   Максимум ширина на ќеса 30cm

   Безбедно сечење 

   Моќност AC 220-240V 50H – 110W

   LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање
   20 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање

   16 други производи во иста категорија:

   LAICA VT3119-100% Automatic апарат за вакумирање

   8.999 ден.
   9.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ