LAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600 cm
   LAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600 cm
   LAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600 cm

   LAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600 cm

   Напиши рецензија (0)
   899 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Големина: 28 x 600 см.

   Пакетот содржи 2 ролни.

   Тие се погодни за чување на храна во фрижидер или замрзнувач.

   Може да се користи за готвење Sous Vide.

   Не содржат БПА.

   Направени се во Италија.

   Тие можат да се користат со следниве апарати за вакумирање за храна на марката LAICA: VT3104, VT3111, VT3112,  VT3114, VT3115, VT3117, VT3118, VT3120.

   Свежа храна до 5 пати подолго

   - Избегнувате оштетување на замрзнувачот

   - Ги елиминира мирисите од фрижидерот

   - Го намалува отпадот

   - Специјално за храна

   - Не содржи Бисфенол А

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   VT35090
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   LAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600 cm

   16 други производи во иста категорија:

   LAICA VT35090 ролни за вакумирање 28 x 600 cm

   899 ден.
   со ДДВ