Рачни блендери

Поткатегории

Активни филтери

Iskra HB-08 Рачен блендер / пасатор со прибор

Редовна цена 1 999 ден Цена 1 699 ден
10 На залиха

• Моќност: 400W 

• Прилагодување на брзината: 2 нагодувања

• Сечила од не'рѓосувачки челик

• 24 месеци гаранција

Рачен блендер Max HB15BPDD 1500W

Редовна цена 1 399 ден Цена 1 199 ден
20 На залиха

Моќност DC мотор: 1500W

Брзини: 2

Кабел: 1.2m

Додаток за блендирање: Инокс

Лесно чистење

DC моторот обезбедува економична употреба и долготрајност

Материјал на рачка: Високо квалитетна пластика

Сечиво: Нерѓосувачки челик

Ергономски и стилски дизајн

Производот е додаен за споредба.