Iskra Индустриски електричен тајфун на воздух BG-C9-3
   Iskra Индустриски електричен тајфун на воздух BG-C9-3
   Iskra Индустриски електричен тајфун на воздух BG-C9-3

   Iskra Индустриски електричен тајфун на воздух BG-C9-3

   Напиши рецензија (0)
   13.999 ден.
   15.599 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Индустриски електричен тајфун на воздух

   Моќност: 4,5/9 kW

   Напон: 380-400 V, 50 Hz

   Проток на воздух: 742 m3/h

   Површина за греење: 80 м2

   Термостат за температура

   3 работни функции

   Димензии: 415 x 370 x 470 mm (Д x Ш x В)

   Н.Т.: 11,50 кг

   Б.Т.: 12,40 кг

   Гаранција: 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BG-C9-3
   20 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra Индустриски електричен тајфун на воздух BG-C9-3

   3 други производи во иста категорија:

   Iskra Индустриски електричен тајфун на воздух BG-C9-3

   13.999 ден.
   15.599 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ