Iskra нафтен тајфун BGO1601-30кW
   Iskra нафтен тајфун BGO1601-30кW
   Iskra нафтен тајфун BGO1601-30кW

   Iskra нафтен тајфун BGO1601-30кW

   Напиши рецензија (0)
   24.999 ден.
   29.990 ден.
   Заштеди 4.991 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Дизел грејач на воздух

   Моќност: 30 kW

   Гориво: дизел, керозин

   Потрошувачка на гориво: 2,4 kg/h

   Проток на воздух: 750 m3/h

   Притисок: 310 mbar

   Волумен на резервоарот: 38L

   Термостат за температура

   Димензии: 855 x 470 x 588 mm (Д x Ш x В)

   Н.Т.: 19,20 кг

   Б.Т.: 20,40 кг

   Гаранција: 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BGO1601-30
   20 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra нафтен тајфун BGO1601-30кW

   3 други производи во иста категорија:

   Iskra нафтен тајфун BGO1601-30кW

   24.999 ден.
   29.990 ден.
   Заштеди 4.991 ден.
   со ДДВ