Iskra плински тајфун BGA1401-15 kW
   Iskra плински тајфун BGA1401-15 kW
   Iskra плински тајфун BGA1401-15 kW

   Iskra плински тајфун BGA1401-15 kW

   Напиши рецензија (0)
   7.999 ден.
   8.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 15 kW

   Потрошувачка на гориво: 1,09 kg/h

   Проток на воздух: 320 m3/h

   Притисок: 700 mbar

   Палење: пиезо

   Двоен електромагнетниот вентил

   Термостат за прегревање

   Димензии: 390 x 215 x 290 mm (Д x Ш x В)

   N.T.: 3,8 kg

   Б.Т.: 4,5 кг"са.

   Гаранција: 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BGA1401-15
   20 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra плински тајфун BGA1401-15 kW

   3 други производи во иста категорија:

   Iskra плински тајфун BGA1401-15 kW

   7.999 ден.
   8.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ