Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02
   Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02
   Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02
   Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02
   Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02

   Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02

   Напиши рецензија (0)
   1.999 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Индустриски електричен грејач на воздух

   Моќност: 1,0/2,0 kW

   Напон: 220-240 V, 50 Hz

   Проток на воздух: 197 m3/h

   Грејна површина: 20 м2

   Термостат за температура

   3 работни функции

   Димензии: 220 x 165 x 230 mm (Д x Ш x В)

   Н.Т.: 1,50 кг

   Б.Т.: 1,70 кг

   Гаранција: 2 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BGP1506-02kW
   19 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02

   3 други производи во иста категорија:

   Iskra електричен тајфун на воздух BGP1506-02

   1.999 ден.
   2.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ