Телевизори и додатоци

Поткатегории

Активни филтери

SAMSUNG QLED TV 55" QE55Q60BAUXXH, 4K, SMART

Цена 59 999 ден
2 На залиха

SAMSUNG QLED TV 55" QE55Q60BAUXXH, 4K, SMART, 55". Serija 6. Quantum Dot tehnologija, Quantum HDR tehnologijom, Smart Hub aplikacija, Quantum Procesor Lite 4K, Super Ultrawide GameView & Game Bar, Multi View.

Баркод: 8806092972728

Гаранција (месеци)  24

SAMSUNG LED TV 50'' UE50BU8072UXXH, 4K, SMART

Цена 37 999 ден
2 На залиха

SAMSUNG UE50BU8072UXXH, 50" (123cm) UltraHD Smart TV, Dynamic Crystal боја, AirSlim, Crystal 4K procesor, Contrast Enhancer, HDR, Smart Hub (EU), Object Tracking Sound Lite tehnologija, Motion Xcelerator, Q-Symphony tehnologija, Adaptive Sound, SmartThings, Samsung TV Plus (EU), Samsung Heal

Баркод: 8806094282184

Гаранција (месеци)  24

Држач за ТВ | TVB103M

Цена 2 199 ден
2 На залиха

TVB103M е челичен држач за телевизор со димензии помеѓу 33”- 65” и максимална носивост до 65кг. Возможно е накосување -12°/+6° и компатибилен со VESA 200×200, 400×200, и 600x400mm. Во држачот е вграден нивелир си цел полесно порамнување на телевизорот, како и рамка за поставување катанец со цел зашитта од крадење доколку е поставен на јавно место.

Држач за ТВ | TVB420

Цена 2 299 ден
10 На залиха

TVB420 е челичен држач наменет за телевизори со димензии помеѓу 17″-56″ и максимална носивост до 25кг. Возможно е накосување -15°/+9° и компатибилен со VESA Max 400x400mm (подржува и VESA 75 100 150 200 300). Максимално истегнување е 50цм од ѕидот. Во држачот е вграден нивелир си цел полесно порамнување на телевизорот. Сите штрафчиња се вклучени во кутијата

Држач за ТВ | TVB109M

Цена 3 999 ден
10 На залиха

TVB109M е челичен држач наменет за телевизори со димензии помеѓу 33”- 65” и максимална носивост до 35кг. Возможно е накосување -10°/+5° и компатибилен со VESA Max 600x400mm (подржува и VESA 75 100 150 200 300). Максимално истегнување е 50цм од ѕидот. Во држачот е вграден нивелир си цел полесно порамнување на телевизорот. Сите штрафчиња се вклучени во кутијата

Lobod LF42DN4319 TS/S2 - 42'' Full HD Smart...

Редовна цена 16 990 ден Цена 14 990 ден
50 На залиха

Android Smart TV, 42 инчен LCD екран, Full HD резолуција, интегриран WiFi и LAN, Quad core CPU | Гаранција 1 година | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија |

Xiaomi Mi Box S - TV Box

Редовна цена 4 690 ден Цена 4 390 ден
10 На залиха

Android Box TV, Cortex-A53 quad core, 2GB RAM, 8GB ROM | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 година гаранција | Глобална верзија

Xiaomi Mi LED TV 4S 43'' Smart Android Телевизор

Редовна цена 24 990 ден Цена 23 990 ден
2 На залиха

Quad core 64 bit процесор, гласовни команди и Google Assistant, DOLBY технологија | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција | EУ верзија

Xiaomi Mi Smart TV 4S UHD 4K 55'' Телевизор

Редовна цена 34 106 ден Цена 28 990 ден
Распродадено

Smart TV, 55 инчен LCD екран, 4K HDR резолуција, Android TV, внатрешна меморија 8 GB, далечински управувач со гласовна контрола, метално куќиште. Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Производот е додаен за споредба.