Lobod LF42DN4319 TS/S2 - 42'' Full HD Smart Телевизор
   Lobod LF42DN4319 TS/S2 - 42'' Full HD Smart Телевизор

   Lobod LF42DN4319 TS/S2 - 42'' Full HD Smart Телевизор

   Напиши рецензија (0)
   14.990 ден.
   16.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Android Smart TV, 42 инчен LCD екран, Full HD резолуција, интегриран WiFi и LAN, Quad core CPU | Гаранција 1 година | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Дијагонала: 42" (107 cm)

   Резолуција: Full HD (1920x1080)

   Формат: 16:9

   Агол на гледање: 178 степени

   Време на одѕив: 8ms

   Осветлување на екран: 200cd/m2

   SMART TV: Да

   Android: Да

   Оперативен систем : Android 9.0

   Конективност: интегриран WiFi и LAN

   Процесор: Quad core CPU

   Меморија: RAM 1GB / ROM 8GB

   Апликации: Google Play, Youtube...

   Тјунери: DVB T2/S2/C

   Енергетска класа: A

   PVR USB снимање: Da

   Хотелски мод: Da

   Модови на слика: Стандарден, филмски, живописен, заштеда на енергија, корисник

   Звучници: 2x6 W

   Тајмер

   Smart Energy Saving

   Приклучоци: HDMIx3, Ci slot, коаксијален, компонентен, USBx2, влез за слушалки, VGA, SCART, LAN

   VESA стандард за прицврствување на ѕид

   Гаранција: 1 година

   800070
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Lobod LF42DN4319 TS/S2 - 42'' Full HD Smart Телевизор

   16 други производи во иста категорија:

   Lobod LF42DN4319 TS/S2 - 42'' Full HD Smart Телевизор

   14.990 ден.
   16.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ