Телевизори

Поткатегории

Активни филтери

VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K

Редовна цена 25 999 ден Цена 22 999 ден
Распродадено

VIVAX Телевизор 58″ A Series 4K Google TV 58UHD10K + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 58” / 147 см
 • Осветленост: 320
 • Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: ЛЕД
 • Тип: SMART
 • Звук: 16
 • Гаранција: 2 години

VIVAX Телевизор 50″ A Series 4K Google TV 50UHD10K

Редовна цена 20 999 ден Цена 19 500 ден
10 На залиха

VIVAX Телевизор 50″ A Series 4K Google TV 50UHD10K + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 50″ / 127 cm
 • Осветленост: 250
 • Максим дална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: ЛЕД
 • Тип: SMART
 • Звук: 16
 • Гаранција: 2 години

VIVAX IMAGO B Series 40LE20K Smart Телевизор

Редовна цена 13 499 ден Цена 12 499 ден
Распродадено

Бренд: Vivax

Гаранција: 2 год.

Оперативен систем: Android

TV tuner: DVB-T2/C/S2 

Tехнологија: LED

Резолуција: 1920 X 1080 (FULL HD) 

Дијагонала: 40"/100 cm

Vivax IMAGO Q series 65Q10C 65" UHD 4K Smart...

Редовна цена 47 999 ден Цена 39 999 ден
5 На залиха

Бренд: Vivax

Гаранција: 2 год.

Оперативен систем: Android 11

TV tuner: DVB-T2/C/S2

Tехнологија: QLED

Резолуција: 3840 x 2160 (4K)

Дијагонала: 65''/165 cm

Vivax IMAGO Q series 55Q10C 55" UHD 4K Smart...

Редовна цена 31 999 ден Цена 26 999 ден
Распродадено

Бренд: Vivax

Гаранција: 2 год.

Оперативен систем: Android 11

TV tuner: DVB-T2/C/S2

Tехнологија: QLED

Резолуција: 3840 x 2160 (4K)

Дијагонала: 55''/139 cm

Vivax IMAGO Q series 50Q10C 50" UHD 4K Smart...

Редовна цена 28 999 ден Цена 24 999 ден
5 На залиха

Бренд: Vivax

Гаранција: 2 год.

Оперативен систем: Android

TV tuner: DVB-T2/C/S2

Tехнологија: QLED

Резолуција: 3840 x 2160 (4K)

Дијагонала: 50"/127 cm

Vivax IMAGO Q series 43Q10C 43" UHD 4K Smart...

Редовна цена 23 999 ден Цена 22 999 ден
Распродадено

Бренд: Vivax

Гаранција: 2 год.

Оперативен систем: Android

TV tuner: DVB-T2/C/S2

Tехнологија: QLED

Резолуција: 3840 x 2160 (4K)

Дијагонала: 43"/109 cm

SAMSUNG QLED TV 55" QE55Q60BAUXXH, 4K, SMART

Цена 55 499 ден
Распродадено

SAMSUNG QLED TV 55" QE55Q60BAUXXH, 4K, SMART, 55". Serija 6. Quantum Dot tehnologija, Quantum HDR tehnologijom, Smart Hub aplikacija, Quantum Procesor Lite 4K, Super Ultrawide GameView & Game Bar, Multi View.

Баркод: 8806092972728

Гаранција (месеци)  24

SAMSUNG LED TV 50'' UE50BU8072UXXH, 4K, SMART

Цена 35 999 ден
Распродадено

SAMSUNG UE50BU8072UXXH, 50" (123cm) UltraHD Smart TV, Dynamic Crystal боја, AirSlim, Crystal 4K procesor, Contrast Enhancer, HDR, Smart Hub (EU), Object Tracking Sound Lite tehnologija, Motion Xcelerator, Q-Symphony tehnologija, Adaptive Sound, SmartThings, Samsung TV Plus (EU), Samsung Heal

Баркод: 8806094282184

Гаранција (месеци)  24

Lobod LF42DN4319 TS/S2 - 42'' Full HD Smart...

Редовна цена 16 990 ден Цена 14 990 ден
Распродадено

Android Smart TV, 42 инчен LCD екран, Full HD резолуција, интегриран WiFi и LAN, Quad core CPU | Гаранција 1 година | Бесплатна и брза достава низ цела Македонија |

Xiaomi Mi Box S - TV Box

Редовна цена 4 690 ден Цена 4 390 ден
10 На залиха

Android Box TV, Cortex-A53 quad core, 2GB RAM, 8GB ROM | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 1 година гаранција | Глобална верзија

Xiaomi Mi LED TV 4S 43'' Smart Android Телевизор

Редовна цена 24 990 ден Цена 23 990 ден
2 На залиха

Quad core 64 bit процесор, гласовни команди и Google Assistant, DOLBY технологија | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 2 години гаранција | EУ верзија

Xiaomi Mi Smart TV 4S UHD 4K 55'' Телевизор

Редовна цена 34 106 ден Цена 28 990 ден
Распродадено

Smart TV, 55 инчен LCD екран, 4K HDR резолуција, Android TV, внатрешна меморија 8 GB, далечински управувач со гласовна контрола, метално куќиште. Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 2 години | Бесплатна и брза достава во 1-2 дена | ЕУ верзија

Производот е додаен за споредба.