• Распродажба!
  Бенџ клупа
  Бенџ клупа

  Бенџ клупа

  Напиши рецензија (0)
  6.990 ден.
  7.990 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  Распродадено

  • Одржувајте ја вашата форма со различни вежби.

  • Безбедна, изработена од висококвалитетна и издржлива челична дебела цевка.

  • Лесна за составување и употреба, погодна за фитнес ентузијасти и професионалци.

  • Прилагодлива максимална висина од 89 до 103 см, согласно вашите потреби.

  • Додатоци за заштита на подот од гребење.

  • Погодна за секаков вид на вежби: гради, раце, нозе, стомачни, грб.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  • Одржувајте ја вашата форма со различни вежби.

  • Безбедна, изработена од висококвалитетна и издржлива челична дебела цевка.

  • Лесна за составување и употреба, погодна за фитнес ентузијасти и професионалци.

  • Прилагодлива максимална висина од 89 до 103 см, согласно вашите потреби.

  • Додатоци за заштита на подот од гребење.

  • Погодна за секаков вид на вежби: гради, раце, нозе, стомачни, грб.

  • Максимално оптоварување: 250 кг.

  • Тежина: 17 кг.

  • Големина на производот: 127x65 см. / 41х25 см.

  • Големина на пакувањето: 115х34х11 см.

  121098

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Бенџ клупа

  16 други производи во иста категорија:

  Бенџ клупа

  6.990 ден.
  7.990 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ