Професионален вентилатор MASTER DF 20 (50cm)
   Професионален вентилатор MASTER DF 20 (50cm)

   Професионален вентилатор MASTER DF 20 (50cm)

   Напиши рецензија (0)
   23.063 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Проток на воздух 3600/4800/6600 м3/h

   3 брзини

   Струен трошок 98/100/107 W

   Се закачува на ѕид; 360 степени ротација

   Димензија 690х200х675мм

   Гаранција 3 години

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   DF 20
   16 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Професионален вентилатор MASTER DF 20 (50cm)

   3 други производи во иста категорија:

   Професионален вентилатор MASTER DF 20 (50cm)

   23.063 ден.
   со ДДВ