HURRICANE SF-002D 16" Вентилатор by ISKRA
   HURRICANE SF-002D 16" Вентилатор by ISKRA

   HURRICANE SF-002D 16" Вентилатор by ISKRA

   Напиши рецензија (0)
   1.699 ден.
   2.125 ден.
   Заштеди 426 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Разладете се, и внесете свеж, циркулирачки воздух во вашата просторија.

   Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

   Карактеристики:

   • Напон: 220-240V ~ 50Hz

   • моќност: 40W

   • Тип: стоечки

   • Дијаметар: Ø 43см

   • Функција на осцилација

   • 3 брзини

   • Должина на кабелот: 1,6м

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   3830042560852
   18 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   HURRICANE SF-002D 16" Вентилатор by ISKRA

   3 други производи во иста категорија:

   HURRICANE SF-002D 16" Вентилатор by ISKRA

   1.699 ден.
   2.125 ден.
   Заштеди 426 ден.
   со ДДВ