Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
   Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
   Iskra DF-002 Вентилатор за на маса

   Iskra DF-002 Вентилатор за на маса

   Напиши рецензија (0)
   1.799 ден.
   2.250 ден.
   Заштеди 451 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Разладете се, и внесете свеж, циркулирачки воздух во вашата просторија.

   Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

   Карактеристики:

   Јачина: 40w

   Напон: 220-240v~50/60Hz

   Дијаметар: Ø 43cm

   Функција на нишање

   3 брзини

   3 крилна перка

   Висина: 40cm

   Должина на кабел: 1,6m

   2 години гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   DF-002
   20 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra DF-002 Вентилатор за на маса

   3 други производи во иста категорија:

   Iskra DF-002 Вентилатор за на маса

   1.799 ден.
   2.250 ден.
   Заштеди 451 ден.
   со ДДВ