Iskra DF-003 Вентилатор за на маса
   Iskra DF-003 Вентилатор за на маса

   Iskra DF-003 Вентилатор за на маса

   Напиши рецензија (0)
   1.499 ден.
   1.875 ден.
   Заштеди 376 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Разладете се, и внесете свеж, циркулирачки воздух во вашата просторија.

   Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

   Карактеристики:

   • Напон: 220-240V ~ 50Hz

   • моќност: 35W

   • Тип: столен

   • Дијаметар: Ø 34см

   • Функција на осцилација

   • 3 брзини

   • Висина: 30см

   • Должина на кабелот: 1,6м

   • Димензии на пакувањето (во мм): 345 (L) x 175 (W) x 375 (H)

   • Нето тежина: 1,2 кг

   • Бруто тежина: 1,7 кг

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   3830042565789
   8 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra DF-003 Вентилатор за на маса

   3 други производи во иста категорија:

   Iskra DF-003 Вентилатор за на маса

   1.499 ден.
   1.875 ден.
   Заштеди 376 ден.
   со ДДВ