Блендери

Поткатегории

Активни филтери

Блендер стоечки SEVERIN SM 3707

Редовна цена 3 379 ден Цена 2 490 ден
5 На залиха

Моќност: 600 W

Вртежи во минута: 24.000 rpm

Нивоа на брзина: 2

Отстранлив сад од Тритан (без БПА)

Дополнително подесување на пулсот

Интегрирана мерна чаша

Ножот од не’рѓосувачки челик

Блендер 350W Black+Decker

Редовна цена 2 899 ден Цена 2 174 ден
15 На залиха

Блендер со влезна моќност од 350W и едно ниво на работа, со димензии 21x15x24cm и тежина 1,6kg. Содржи 2 преносливи чаши со капацитет од 600ml, без BPA. Чашите имаат херметички капачиња за затворање и сигурен транспорт. Поседува 4 сечила од нерѓосувачки челик идеални за дробење на секаков вид овошје и зеленчук, кои се остранливи за брзо и лесно чистење. Гумени нелизгачки ногарки за висока стабилност. Ергономски дизајн со LED индикатор и делови кои можат да се перат во машина за миење садови.

Блендер стоечки ADLER AD 4070

Редовна цена 3 299 ден Цена 2 639 ден
5 На залиха

5 нивоа на брзина

Функција „Пулс“

Удобен стаклен бокал

Капацитет: 1,5 l

Сечило од нерѓосувачки челик

Моќност: 600 W

Максимална моќност: 800

Блендер ADLER AD 4076

Редовна цена 3 399 ден Цена 2 719 ден
9 На залиха

Моќност: 500W

Максимална моќност: 1000 W

Стаклен бокал

Капацитет на бокал:1,5l

Брзини:2

Пулс функција

Функција за дробење на мраз

Нож од не’рѓосувачки челик

Вртежи во минута: 22000

Нето тежина:2.91kg

Производот е додаен за споредба.