Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина
   Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина
   Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина

   Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина

   Напиши рецензија (0)
   1.299 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј.

   150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr.

   5 mm дебелина на калено стакло

   Осветлен LCD дисплеј

   2 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј.

   150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr.

   5 mm дебелина на калено стакло

   Осветлен LCD дисплеј

   Копче за промена на мерни единици (kg. lbs.)

   Уклучување на допир

   Автоматско исклучување

   Гуени ногарки против лизгање

   Индикатор за преоптеретување и батерија

   Работи на 2 CR2032 батерии кои се вклучени во пакувањето

   Димензија 300 x 300 mm

   2 година гаранција

   3830042565307
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина

   1.299 ден.
   со ДДВ