• Ново
  Апарат за турско кафе MAX TCM-5SS
  Апарат за турско кафе MAX TCM-5SS
  Апарат за турско кафе MAX TCM-5SS
  Апарат за турско кафе MAX TCM-5SS

  Апарат за турско кафе MAX TCM-5SS

  Напиши рецензија (0)
  1.269 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Моќност: 650 W

  Kапаците: 0,5 L

  Прекинувач: On/Off

  Светлосен индикатор

  Скриен грејач

  Заштита од прегревање

  Заштита при работа без вода

  Ротирачка база: 360˚

  Иноксно куќиште

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Моќност: 650 W

  Kапаците: 0,5 L

  Прекинувач: On/Off

  Светлосен индикатор

  Скриен грејач

  Заштита од прегревање

  Заштита при работа без вода

  Ротирачка база: 360˚

  Иноксно куќиште

  803173
  12 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Апарат за турско кафе MAX TCM-5SS

  3 други производи во иста категорија:

  Апарат за турско кафе MAX TCM-5SS

  1.269 ден.
  со ДДВ