Патна пегна на пареа SEVERIN BA 3234
   Патна пегна на пареа SEVERIN BA 3234

   Патна пегна на пареа SEVERIN BA 3234

   Напиши рецензија (0)
   1.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 1000 W

   Капацитет на садот за вода: 50 мл

   Можност за пеглање со и без пареа

   Вертикално пеглање

   со вертикална пареа

   Плоча од нерѓосувачки челик

   Двоен напон:115 или 230 V

   Термостат

   Пилот светко

   Преклопување на рачката

   Транспарентен резервоарот за вода

   Чаша за мерење вода

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   11183
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Патна пегна на пареа SEVERIN BA 3234

   16 други производи во иста категорија:

   Патна пегна на пареа SEVERIN BA 3234

   1.499 ден.
   со ДДВ