Iskra RH-1558-1BL Травел фен за сушење коса
   Iskra RH-1558-1BL Травел фен за сушење коса
   Iskra RH-1558-1BL Травел фен за сушење коса

   Iskra RH-1558-1BL Травел фен за сушење коса

   Напиши рецензија (0)
   799 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. 

   Достапен во црна боја

   Долг кабел, гајка за закачување,

   тело од високо квалитетна пластика.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Моќност: 1000W,

   2 променливи брзини,

   Рачка на преклопување,

   Компактен,

   Јамка за закачување,

   Лесен и тивок

   2 години гаранција

   3830042565970
   50 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra RH-1558-1BL Травел фен за сушење коса

   15 други производи во иста категорија:

   Iskra RH-1558-1BL Травел фен за сушење коса

   799 ден.
   со ДДВ