Активни филтери

Фен MAX HD22BDD

Редовна цена 1 159 ден Цена 899 ден
19 На залиха

Моќност: 2200W

Ниво на температура: 3

Брзини: 2

Заштита од прегревање

Вклучува: Дифузер

Усмерувач на воздух

Ладен воздух

Кука за закачување

Кабел: 1.65m

Гаранција 1 година

Mi S500 суво и мокро бричење

Цена 2 390 ден
10 На залиха

Бесконечна суспензија технологија (IFT)

Со Xiaomi Mi Electric Shaver S500 доаѓа третата генерација на технологија за суспензија со ротација од 360°, попозната како технологија за суспензија Infinity. Овој систем од три лебдечки сечила со ротација од 360º (и сечилата и самата глава) се грижи за вашата кожа, бидејќи не врши притисок врз неа и допира до места до кои е тешко да стигнат другите жилети, што резултира со рамномерно бричење и правејќи го целиот процес удобен, лесен и безбеден.

Двослојни сечила и мотор со голема брзина

Гаранција: 1 година

Mi Smart Electric Toothbrush T500

Цена 2 390 ден
Распродадено

Мотор со магнетна левитација со вибрации со висока фреквенција, чистење со четка

Паметно предупредување за прекумерен притисок, деликатно на непцата, сопствени режими за чистење

Метална глава на четка од нерѓосувачки челик за ефикасно чистење

Прилагодени режими за чистење

Метална глава на четка од нерѓосувачки челик за ефикасно чистење

Време на полнење:16 часа

Гаранција: 1 година

Mi Ionic Hair Dryer H300 EU

Цена 2 300 ден
10 На залиха

Димензии: 135 х 77 х 215 mm

Тежина: 498 гр

Функција: Нега на коса до 50 милиони негативни јони, го неутрализира статичкиот електрицитет, ја обновува испуканата коса, прилагодување и контрола на температурата, двослојна млазница против изгореници од 360 °

Моќност: 1600 W

Напон: 220V ~ 50Hz

Клучни карактеристики:

Супер висок проток на воздух од 20 m/s

50 милиони негативни јони

Паметна контрола на температурата од 57 ° C

Гаранција: 1 година

Mi Electric Toothbrush Head (3-pack,standard)...

Цена 590 ден
Распродадено

Компатибилно со: Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500

Димензии: мини 85x10mm, регуларна 25,8x85

Карактеристики: нежна нега на забите, ги заштитва непцата, ефикасно и темелно чистење на забите

Mi 5-Blade Electric Shaver

Цена 5 490 ден
10 На залиха

Xiaomi машинка за бричење

 Извонредни перформанси.

 Сигурноста и свежината преку денот започнува со малите детали наутро.

 Mi 5-Blade Electric Shaver има мотор со линеарна магнетска суспензија кој носи константна сила на омнидирекционалната пливачка глава за бричење.

 Овие врвни функционалности даваат повеќе контрола за почисто и полесно бричење.

Гаранција: 1 година

Апарат за потшишување SEVERIN HS 0707

Редовна цена 1 390 ден Цена 1 190 ден
5 На залиха

Апарат за потстрижување и бричење

Чешли 4: 3mm,6mm, 9mm, 13mm

Нерѓосувачки челични сечила

Прецизност од 1-1.6mm

Време на работа со батерија: 45 минути

Додатоци: четка за чистење, масло за подмачкување,

заштитното капаче за главата, кука за закачување

Пегла за коса SEVERIN HC 0614

Редовна цена 1 419 ден Цена 1 159 ден
5 На залиха

On/Off switch со две поставки до температура 180 ?C

Керамички плочки обложени за дополнителна топлина

Димензии на плочките: 25x90mm

Пилот светлината

Брзо загревање на плочките

Специјални брава за патување и простор за заштеда на простор

Јамка за закачување

Боја: црна/виолетова

Фен SEVERIN HT 0174

Редовна цена 1 329 ден Цена 1 089 ден
5 На залиха

Моќност: 2000W

2 температурни подесувања

2 брзини

Ладен воздушен систем: овозможува да се поправи косата и топлинската обработка

Додатни делови:насочувач на воздух

Можност за чисење на решетката за довод на воздух

Фен SEVERIN HT 0140

Редовна цена 1 699 ден Цена 1 251 ден
5 На залиха

Моќност: 1900W

2 температурни подесувања

2 брзини

Ладен воздушен систем: овозможува да се поправи косата и топлинската обработка

Додатни делови:насочувач на воздух

Можност за чисење на решетката за довод на воздух

Јамка за закачување

Боја: црна

Апарат за отстранување влакна SEVERIN CS 7976

Редовна цена 849 ден Цена 699 ден
Распродадено

Напојување: на батерии

Користи две батерии

Кружен отстранувач на влакна

Додатен дел за груби површини

Модерен дизајн

Ергономска рачка

Прекинувач за off/on

Наменет за чистење туфки од: ткаенини.

облека, ќебиња, драпери…

Фигаро GORENJE HC 19 PR

Редовна цена 1 890 ден Цена 1 399 ден
2 На залиха

Моќност: 42 W

Moжност за закачување

Кабел кој се ротира 360?C

Дијаметар: 19mm

Ладен врв

Едноставно електронско управување

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Сет фен и пегла за коса GORENJE HTS 03 BG

Редовна цена 1 990 ден Цена 1 650 ден
1 На залиха

Пегла: Moжност за закачување

Заклучување

Материјал на плочките: керамички плочки

Должина на плочките: 72mm

Едноставна механичка контрола

Фен

Моќност: 1.200W

Регулација на брзината: 2

Број на температурни нивоа: 2

Рачка На преклоп

Куќиште: Пластично

Бучност: 71,5 dBAre1pW

Пегла за коса GORENJE HS 110 BK

Редовна цена 2 590 ден Цена 2 190 ден
Распродадено

LCD екран

Kерамички плочки

Куќиште: Пластично

Приклучна моќ: 55 W

Кабел кој ротира 360°

Приклучна моќ(V): 110-240 V

Должина на приклучен кабел: 1,8 m

Дополнителна нега со јонизатор

Фен ADLER AD 2252

Редовна цена 1 899 ден Цена 1 619 ден
3 На залиха

Mоќност: 1600W

Tемпературни нивоа:2

Брзини:2

Автоматски прекинувач кога фенот се става на држачот

базата

Отстранлив влезен филтер за воздух за лесно чистење

Продолжен спирален кабел до 1,60м за

Додатоци: држач за на ѕид

Четка фен ADLER AD 203

Редовна цена 1 199 ден Цена 958 ден
Распродадено

Моќност: 550W;

    3 температурни нивоа;

    2 четки со различна големина;

    Кабел кој може да се ротира за 360˚;

    Кука за закачување

Пегла за коса MESKO MS 2311

Редовна цена 949 ден Цена 809 ден
23 На залиха

Моќност: 32 W

Прекинувач за вклучување/исклучување

Керамички плочки

Ширина на плочките 20mm

Должина на плочките 90mm

Брзо загревање (PTC)

Комфорен држач и ергономски дизајн

Индикаторска сијаличка

Ротирачки кабел

Апарат за потшишување ADLER AD 2825

Редовна цена 999 ден Цена 779 ден
56 На залиха

Моќност: 15W

Кабел: 1.9 m

Тивок мотор

Регулатор за должина

4 чешли: 3,6,9 и 12 mm

Сечило: нерѓосувачко сечило 45 mm

Додатоци: четка, ножици, масло

Кука за полесно закачување

Апарат за потшишување ADLER AD 2818

Редовна цена 1 559 ден Цена 1 275 ден
25 На залиха

Глава/Ножеви: нерѓосувачки челик

Должини на шишање: 24

Краток чешел: 3-15mm

Долг чешел: 18-30mm

Апаратот може да се користи додека се полни

Масажер за нозе MESKO MS 2152

Цена 3 119 ден
10 На залиха

Моќност: 75 W

Заменливи додатоци за масажа: 3

Ролери за масажа на рефлексните точки на стапалото:4

Инфрацрвен дел за топла масажа

Три типа на масажа

Со меури, вибрации и сува масажа

Воздушни балони за меур-масаж

Одржување на температурата на водата

Капак за заштита против прскање

Индикатор за нивото на водата

Безбедносни не лизгачки ногарки

Вага за телесна тежина ADLER AD 8121

Редовна цена 1 159 ден Цена 949 ден
8 На залиха

Капацитет на мерење 150 кг

Градирање d=100g

Подлога напаревна од 6mm сигурносно стакло

Голем ЛЦД екран

Автоматско поставување на нула

Автоматско икслучување

Индикатор за ниско ниво на батерија

Индикатор за преоптеретување

Нов и елегантен дизајн

Моќност: 1x3V литиумскибатерија CR2032

Вага за телесна тежина ADLER AD 8122

Редовна цена 1 159 ден Цена 949 ден
62 На залиха

Капацитет на мерење 150 кг

Градирање d=100g

Подлога напаревна од 6mm калено сигурносно стакло

Голем ЛЦД екран

Автоматско поставување на нула

Автоматско икслучување

Индикатор за ниско ниво на батерија

Индикатор за преоптеретување

Елегантен дизајн

Моќност: 1x3V литиумскибатерија CR2032

Вага за телесна тежина ADLER AD 8164

Редовна цена 1 469 ден Цена 1 179 ден
56 На залиха

Капацитет на мерење 180 кг

Градирање d=100g

ЛЦД дисплеј

Опремена со 4 високо прецизни сензори за мерење

Подлога направена од 6mm калено сигурносно стакло

Автоматско исклучување

Индикатор за ниско ниво на батерија

Индикатор за преоптоварување

Елегантен дизајн

Напојување: 2 х ААА

Вага за телесна тежина ADLER AD 8139 за бебиња

Цена 2 999 ден
8 На залиха

Мерен опсег: 100g-22kg

Точност: 0,01kg

Бебе платформа: 56x26cm

Hold функција (олеснува тежината на дете кое се движи)

Tare функција

Голем LCD дисплеј

ON/OFF копче

Вага за телесна тежина ADLER AD 8157

Редовна цена 949 ден Цена 759 ден
Распродадено

Капацитет на мерење 150 кг

Градирање d=100g

ЛЦД дисплеј

Подлога направена од 6мм калено сигурносно стакло

Автоматско исклучување

Индикатор за ниско ниво на батерија

Индикатор за преоптеретување

Авто нула

Елегантен дизајн

Апарат за отстранување на влакна MS 9610

Редовна цена 399 ден Цена 299 ден
Распродадено

Кружен отстранувач на влакна

Напојување: батерии 2хАА

Наменет за чистење туфки од ткаенини

облека

ќебиња

драпери…

Апарат за отстранување на влакна AD 9608

Цена 849 ден
Распродадено

Кружен отстранувач на влакна

Модерен дизајн

Ергономска рачка

Напојување: Адаптер-полнач

Вклучува четка за чистење на главата

Наменет за чистење туфки од ткаенини

облека

ќебиња

драпери…

Вага за телесна тежина MAX BF-8031 BLUETOOTH

Цена 1 299 ден
60 На залиха

Bluetooth

Капацитет до: 180 kg

Мерења: Тежина, Протеини, Вода

Телесни масти, Висцерални маснотии,

Мускулна маса и коскена маса.

Напојување: 2 X AAA батерии

Автоматско: вклучување/исклучување

Вага за телесна тежина MAX BF 8028

Цена 1 359 ден
40 На залиха

Bluetooth

Капацитет до: 180 kg

Мерења: Тежина, Протеини, Вода

Телесни масти, Висцерални маснотии,

Мускулна маса и коскена маса.

Напојување: 2 X AAA батерии

Автоматско: вклучување/исклучување

Вага за телесна тежина MAX TS-C6

Редовна цена 929 ден Цена 495 ден
20 На залиха

Мери до 180 Кг

ЛЦД: 60 х 24mm

Нето тежина: 0,55 кг

Моќност: 3V 2 X AAA

ЛЦД-дисплеј: црно позадинско осветлување и бели букви

Големина на стакло: 280х280 х 4,5mm X R10

Безбедно калено стакло

Кутија во боја,LCD дисплеј: Тежина, температура, статус на батеријата.

Фен Макс ХД 4235

Редовна цена 1 159 ден Цена 799 ден
Распродадено

Моќност: 2200w

Температурни нивоа:3

Брзини:2

Ладен воздух за фиксирање на фризурата

Јонска функција

Усмерувач на воздух

Отстранлив филтер

Кука за закачување

Безбедносно исклучување

Апарат за бричење Адлер АД 93

Редовна цена 1 499 ден Цена 1 229 ден
2 На залиха

Самостојни глави за бричење

Ултра тенок "microgroove" надворешен филтер

Систем за точно бричење

Тример

Прекинувач за ВКЛУЧЕНО/ ИСКЛУЧЕНО со интегрирано заклучување

Индикатор за полнење

Максимално време на полнење: 8 часа

Време на работа по полнењето: 60мин

Напон: 230 V ~ 50 Hz

Полнач: 12V DC

Фигаро четка Адлер АД 2103

Редовна цена 749 ден Цена 599 ден
8 На залиха

Моќност: 30W;

Дијаметар; 16 мм

Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината;

Брзо загревање;

Индикаторска сијаличка;

Комфорен држач и ергономски дизајн;

Заоблени краеви за заштита од изгореници;

Можност за различни видови на кадрици и бранови;

Ротирачки кабел;

Фигаро Адлер АД 2106

Редовна цена 899 ден Цена 769 ден
11 На залиха

Моќност: 40W

Керамичката технологија обезбедува дистрибуција на топлинската енергија

Дијаметар 25мм

Брзо загревање

Заобелни краеви за заштита од изгореници

Индикаторска сијаличка

Комфорен држач и ергономски дизајн

360 степен вртлив кабел

Патен фен Адлер АД 2220

Редовна цена 799 ден Цена 599 ден
Распродадено

Моќност: 1400 W

2 контролни брзини

2 температурни нивоа

Насочувач

Рачка на склопување

Мала бучава

Модерен дизајн

Кука за закачување

Пегла за коса Адлер АД 2318

Редовна цена 1 699 ден Цена 1 449 ден
23 На залиха

Моќност: 35W

Максимална моќност: 120W

Керамичките плочи

Брзо загревање (PTC)

Регулирање на температурата: 150°C - 230°C

Инфрацрвен зацврстувач за коса

Инфрацрвената технологија, рамномерно ја дистрибуира топлината

Заоблените рабови кои спречуваат изгореници

Пегла за коса 2 во 1 Адлер АД 2104

Редовна цена 1 349 ден Цена 1 149 ден
3 На залиха

Функција 2 во 1, можност за виткање и испарање на косата

Моќност: 50 W

Керамички плочки

Брзо загревање

Комфорен држач и ергономски дизајн

Индикаторска сијаличка

360 ротирачки кабел

Додаток: торбичка за пакување

Пегла за коса Камри ЦР 2314

Редовна цена 1 299 ден Цена 899 ден
Распродадено

Моќност: 40W

Контрола на температура: 80-220C

Керамичките плочи, обезбедуваат безбедно зацрвстување на косата

Заоблени рабови што спречуваат изгореници

Ергономски дизајн

Ергономски дизајн

Напојување: 220V-240V ~ 50Hz

Фигаро Камри ЦР 2111

Редовна цена 799 ден Цена 639 ден
Распродадено

Моќност: 32W

Дијаметар 25мм

Брзо загревање

Заобелни краеви за заштита од изгореници

Индикаторска сијаличка

Комфорен држач и ергономски дизајн

Пегла за коса Меско МС 2315

Редовна цена 932 ден Цена 599 ден
5 На залиха

Моќност: 20 W

Максимална моќност 350W

Прекинувач за вклучување / исклучување

Керамички плочки

Ширина на плочките 23мм

Должина на плочките 90мм

Брзо загревање (PTC)

Комфорен држач и ергономски дизајн

Индикаторска сијаличка

Ротирачки кабел 360 степени

Производот е додаен за споредба.