Фен SEVERIN HT 0156
   Фен SEVERIN HT 0156

   Фен SEVERIN HT 0156

   Напиши рецензија (0)
   1.019 ден.
   1.229 ден.
   Заштеди 210 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност:1200W

   2 брзини и топлински поставувања

   Заштита од прегревање

   Јамка за закачување

   Можност за склопување Боја: бело/виолетова

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   19617
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фен SEVERIN HT 0156

   15 други производи во иста категорија:

   Фен SEVERIN HT 0156

   1.019 ден.
   1.229 ден.
   Заштеди 210 ден.
   со ДДВ