Фен Макс ХД 4259
   Фен Макс ХД 4259
   Фен Макс ХД 4259
   Фен Макс ХД 4259
   Фен Макс ХД 4259

   Фен Макс ХД 4259

   Напиши рецензија (0)
   599 ден.
   799 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 1600w

   Температурни нивоа:2

   Копче за ладен впздух

   Кука за закачување

   Рачка на склопување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   22294
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фен Макс ХД 4259

   15 други производи во иста категорија:

   Фен Макс ХД 4259

   599 ден.
   799 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ