Фен SEVERIN HT 0140
   Фен SEVERIN HT 0140

   Фен SEVERIN HT 0140

   Напиши рецензија (0)
   1.251 ден.
   1.699 ден.
   Заштеди 448 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 1900W

   2 температурни подесувања

   2 брзини

   Ладен воздушен систем: овозможува да се поправи косата и топлинската обработка

   Додатни делови:насочувач на воздух

   Можност за чисење на решетката за довод на воздух

   Јамка за закачување

   Боја: црна

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   16988
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фен SEVERIN HT 0140

   15 други производи во иста категорија:

   Фен SEVERIN HT 0140

   1.251 ден.
   1.699 ден.
   Заштеди 448 ден.
   со ДДВ