Фен ADLER AD 2248
   Фен ADLER AD 2248

   Фен ADLER AD 2248

   Напиши рецензија (0)
   1.719 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 2400W

   Брзни:2

   Температури:3

   Дифузер

   ION функција со прекинувач и контролна ламба

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   24733
   1 производ

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фен ADLER AD 2248

   15 други производи во иста категорија:

   Фен ADLER AD 2248

   1.719 ден.
   со ДДВ