Mi Ionic Hair Dryer EU
   Mi Ionic Hair Dryer EU

   Mi Ionic Hair Dryer EU

   Напиши рецензија (0)
   3.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   XIAOMI Mi Ionic Hair Dryer

    Фен за коса 1800W

    Јонизатoр + насочувач на воздух

    2 брзини

    Боја Бела

    топол + ладен воздух

    1.7м кабел

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   NUN4052GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Ionic Hair Dryer EU

   15 други производи во иста категорија:

   Mi Ionic Hair Dryer EU

   3.000 ден.
   со ДДВ