Апарат за отстранување влакна SEVERIN CS 7976
   Апарат за отстранување влакна SEVERIN CS 7976
   Апарат за отстранување влакна SEVERIN CS 7976
   Апарат за отстранување влакна SEVERIN CS 7976
   Апарат за отстранување влакна SEVERIN CS 7976
   Апарат за отстранување влакна SEVERIN CS 7976

   Апарат за отстранување влакна SEVERIN CS 7976

   Напиши рецензија (0)
   699 ден.
   849 ден.
   Заштеди 150 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Напојување: на батерии

   Користи две батерии

   Кружен отстранувач на влакна

   Додатен дел за груби површини

   Модерен дизајн

   Ергономска рачка

   Прекинувач за off/on

   Наменет за чистење туфки од: ткаенини.

   облека, ќебиња, драпери…

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   3229

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Апарат за отстранување влакна SEVERIN CS 7976

   16 други производи во иста категорија:

   Апарат за отстранување влакна SEVERIN CS 7976

   699 ден.
   849 ден.
   Заштеди 150 ден.
   со ДДВ