Пегла за коса 2 во 1 Адлер АД 2104
   Пегла за коса 2 во 1 Адлер АД 2104

   Пегла за коса 2 во 1 Адлер АД 2104

   Напиши рецензија (0)
   1.149 ден.
   1.349 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Функција 2 во 1, можност за виткање и испарање на косата

   Моќност: 50 W

   Керамички плочки

   Брзо загревање

   Комфорен држач и ергономски дизајн

   Индикаторска сијаличка

   360 ротирачки кабел

   Додаток: торбичка за пакување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   13089
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пегла за коса 2 во 1 Адлер АД 2104

   6 други производи во иста категорија:

   Пегла за коса 2 во 1 Адлер АД 2104

   1.149 ден.
   1.349 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ