Пегла за коса ADLER AD 2317
   Пегла за коса ADLER AD 2317
   Пегла за коса ADLER AD 2317

   Пегла за коса ADLER AD 2317

   Напиши рецензија (0)
   899 ден.
   1.299 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност 35W

   Максимална моќност 200W

   Максимална температура: 200°C

   Брзо загревање (PTC)

   Керамички плочи 25 х 90mm

   Off/On прекинувач

   Заклучување

   за лесно складирање

   Индикаторска сијаличка

   Ротирачки кабел

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   24419
   1 производ

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пегла за коса ADLER AD 2317

   5 други производи во иста категорија:

   Пегла за коса ADLER AD 2317

   899 ден.
   1.299 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ