Пегла за коса Меско МС 2315
   Пегла за коса Меско МС 2315
   Пегла за коса Меско МС 2315
   Пегла за коса Меско МС 2315
   Пегла за коса Меско МС 2315

   Пегла за коса Меско МС 2315

   Напиши рецензија (0)
   599 ден.
   932 ден.
   Заштеди 333 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 20 W

   Максимална моќност 350W

   Прекинувач за вклучување / исклучување

   Керамички плочки

   Ширина на плочките 23мм

   Должина на плочките 90мм

   Брзо загревање (PTC)

   Комфорен држач и ергономски дизајн

   Индикаторска сијаличка

   Ротирачки кабел 360 степени

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   24563
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пегла за коса Меско МС 2315

   5 други производи во иста категорија:

   Пегла за коса Меско МС 2315

   599 ден.
   932 ден.
   Заштеди 333 ден.
   со ДДВ