Вага за телесна тежина MAX TS-C6
   Вага за телесна тежина MAX TS-C6

   Вага за телесна тежина MAX TS-C6

   Напиши рецензија (0)
   495 ден.
   929 ден.
   Заштеди 434 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Мери до 180 Кг

   ЛЦД: 60 х 24mm

   Нето тежина: 0,55 кг

   Моќност: 3V 2 X AAA

   ЛЦД-дисплеј: црно позадинско осветлување и бели букви

   Големина на стакло: 280х280 х 4,5mm X R10

   Безбедно калено стакло

   Кутија во боја,LCD дисплеј: Тежина, температура, статус на батеријата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26052

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Вага за телесна тежина MAX TS-C6

   8 други производи во иста категорија:

   Вага за телесна тежина MAX TS-C6

   495 ден.
   929 ден.
   Заштеди 434 ден.
   со ДДВ