Вага за телесна тежина MAX BF 8028
   Вага за телесна тежина MAX BF 8028

   Вага за телесна тежина MAX BF 8028

   Напиши рецензија (0)
   1.359 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Bluetooth

   Капацитет до: 180 kg

   Мерења: Тежина, Протеини, Вода

   Телесни масти, Висцерални маснотии,

   Мускулна маса и коскена маса.

   Напојување: 2 X AAA батерии

   Автоматско: вклучување/исклучување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26053
   39 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Вага за телесна тежина MAX BF 8028

   8 други производи во иста категорија:

   Вага за телесна тежина MAX BF 8028

   1.359 ден.
   со ДДВ