Mi S500 суво и мокро бричење
   Mi S500 суво и мокро бричење
   Mi S500 суво и мокро бричење

   Mi S500 суво и мокро бричење

   Напиши рецензија (0)
   2.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Бесконечна суспензија технологија (IFT)

   Со Xiaomi Mi Electric Shaver S500 доаѓа третата генерација на технологија за суспензија со ротација од 360°, попозната како технологија за суспензија Infinity. Овој систем од три лебдечки сечила со ротација од 360º (и сечилата и самата глава) се грижи за вашата кожа, бидејќи не врши притисок врз неа и допира до места до кои е тешко да стигнат другите жилети, што резултира со рамномерно бричење и правејќи го целиот процес удобен, лесен и безбеден.

   Двослојни сечила и мотор со голема брзина

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Покрај трите двослојни сечила, Xiaomi Mi Electric Shaver S500 се напојува и со мотор Mabuchi 260 со високи перформанси, кој може да се справи дури и со најгустите бради благодарение на високите вртежи во минута и неговата голема брзина на забрзување.

   Карактеристики: Xiaomi Mi Electric Shaver S500 Black:

   Влажно или суво бричење

   PPG површина против отпечатоци од прсти

   IPX7 водоотпорен полно тело, лесен за чистење

   Лебдечка технологија за бричење 360°, погодна за сите контури на лицето

   Сечила изработени од висококвалитетен JFE и SANDVIK челик, поиздржлива употреба

   ECM технологија за електрохемиска обработка за поостри ножеви

   Брзо полнење за само 2 часа и 60 минути автономија

   Јапонски мотор со високи перформанси со брзина на сечење од 3,9 m/s

   Отстранлива глава за поудобно и поефективно чистење

   NUN4131GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi S500 суво и мокро бричење

   3 други производи во иста категорија:

   Mi S500 суво и мокро бричење

   2.390 ден.
   со ДДВ