Тостери

Поткатегории

Активни филтери

Тостер сендвич GORENJE SM 701 GCW

Редовна цена 1 790 ден Цена 1 550 ден
8 На залиха

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење

Фиксна грил плоча

Конвенционален грејач

Складирање во вертикална позиција

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 700 W

Тостер сендвич MESKO MS 3032

Редовна цена 1 049 ден Цена 839 ден
4 На залиха

Моќност:850W

Куќиште отпорно на топлина

Нелепливи грил плочи

Tермостатот

Пилот светлина и индикатор подготвен за употреба

Контрола на температура

Гумени ногарки

Тостер сендвич ADLER AD 301

Редовна цена 1 149 ден Цена 919 ден
Распродадено

Моќност 700W

Нелепливи плочи за полесно чистење

Прави четири триаголник сендвичи

Куќиште отпорно на топлина

Термостат-контрола на процесот на печење

Можност да се чува во исправена положба

Индикаторска светилка за вклучено и спремно за работа

Тостер за вафли ADLER AD 3036

Редовна цена 2 999 ден Цена 2 399 ден
Распродадено

Моќност: 1500W

Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик

Нелепливи плочи исклучително лесни за чистење

Светлосни сигнали

Кабел за складирање

Систем за заклучување

Димензии на апаратот: 25×29х14cm

Тостер двопек MESKO MS 3220

Редовна цена 1 559 ден Цена 1 249 ден
Распродадено

Моќност: 750-900W

Поставки за време:6

Browning контрола

функцијата на одмрзнување

Автоматско исклучување

Копче СТОП

Послужавник за трошки

Кабел за складирање

Производот е додаен за споредба.